Justyna Cyran Papierowe Czary

Witaj na moim sklepie!

Mam na imię Justyna i zapraszam Cię do mojego sklepu Papierowe Czary. Uwielbiam przedmioty ręcznie wykonane, ponieważ posiadają niepowtarzalną duszę. Z wykształcenia jestem plastykiem, co przekłada się na jakość wykonania moich produktów. Uwielbiam tworzyć rzeczy od zera, kiedy nie znam jeszcze efektu końcowego, pozwolić sobie na chwilę fantazji. Oferuję różne formaty kartek ręcznie robionych, a także exploding boxy, albumy oraz kartki w pudełku. Lubię wyzwania i zawsze staram się rozwijać w każdym aspekcie swojej twórczości. Tak z pasji narodził się sklep. Z miłości do rzeczy unikalnych i wyjątkowych.


W sklepie internetowym Papierowe Czary możesz kupić wyjątkowe, spersonalizowane kartki, pudełeczka, albumy, zaproszenia. Są to produkty ręcznie robione, z najwyższą starannością i dbałością o detale. Tworzone są z pasji, unikatowe kompozycje dedykowane tylko Tobie i obdarowanej osobie.

Exploding Box

Kartki

Nie masz pomysłu? Ja mam ich mnóstwo! Chętnie zaproponuję coś od siebie na każdą okazję ślub, chrzest, komunia, urodziny czy święta, a także inne uroczystości. Dużo radości sprawia mi, kiedy słyszę, że projekt stworzony dla klienta jest czym oczekiwał. Asortyment jest stale poszerzany, o wysokiej jakości produkty, które są w szerokiej gamie kolorów i wzorów.